ösym ais gov

Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir? AİS Şifre Değiştirme

Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir? AİS Şifre Deiştirme

Başvuruda aldığınız geçici şifrenizi yada mevcut AİS şifrenizi değiştirmek için, T.C / Y.U. numaranızı, Eski Şifre alanına mevcut şifrenizi, Yeni Şifre ve Yeni Şifre (Tekrar) alanlarına da olmasını istediğiniz şifrenizi yazınız, bir güvenlik sorusu seçerek ve cevabını yazarak, "Şifremi Değiştir" düğmesine basınız. Şifre değiştirme işlemi sonunda yeni şifrenizi, güvenlik sorunuzu ve cevabınızı unutmayınız. Tekrar şifre değiştirmek istediğinizde bu bilgiler size tekrar sorulacaktır.

ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Aday İşlemleri Şifersi Edinme - ÖSYM Şifresi Alma

Aday İşlemleri Sistemi'ne giriş şifersi nereden alınır ? ÖSYM Giriş Şifresi Nedir ? ÖSYM Giriş Şifresi Nereden Alınır ? Aday İşlemleri Sistemi Şifersi Nasıl Alınır ?

ÖSYM Giriş Şifresi Aday İşlemleri Sistemi'ne girişte sizden istenen şifredir.Adaylar, Aday İşlemleri Sistemi'ne kayıt işlemleri sonunda aldıkları Aday Başvuru Kayıt Bilgileri belgesinin üzerinde yer alan Aday İnternet Şifresi ile giriş yapacaklardır.

ÖSYM AİS ŞİFRESİ EDİNMEK İÇİN TIKLAYIN

Aday İşlemleri Sistemi'ne kaydını ilkez yaptıracak olan öğrenciler şifre edinmek için , yukarda hızlı ulaşım linkini verdiğimiz Aday İşlemleri Sistemine Giriş'de bulunan "Şifre Edin" bağlantısını takip ederek sisteme giriş şifresi alabilirler.

ÖSYM Giriş

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Nedir ? ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi ile Neler Yapabilirsiniz ?

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi ; ÖSYM'nin sınava gireçek adayların Bireysel Sınav Başvuru İşlemleri,Tercih İşlemleri, Kayıt Bilgilerini Görüntüleme ve Takip vb.İşlemlerini online yapmalarını sağlayan internet hizmetidir.

ÖSYM Aday İşlemleri Giriş

Sınava gireçek adayların ÖSYM'ye yapacakları ''Bireysel Sınav Başvuru ve Tercih İşlemleri ile Kayıt Bilgilerini Görüntüleme ve Takip İşlemlerini '' gerçekleştirmeleri için T.C. Kimlik / Y.U. Numarası ve Şifre bilgileri ile Aday İşlemleri Sistemine giriş yapması gereklidir.Bilgilerinizin eksik yada yanlış olması durumunda sistem açılmıyacaktır.

İçeriği paylaş